Przelewy24
Lakier bazowy samochodowy TROTON srebro AT 212 - 3,75 L

Lakier bazowy samochodowy TROTON srebro AT 212 - 3,75 L

0461
248,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Baza Srebrna AT212 op. 3,75L TROTON. Bazowe lakiery konwencjonalne z linii INTER TROTON są doskonała alternatywą jako pierwsza powłoka lakierowa lub przy lakierowaniu całościowym.

Lakier Baza Srebrna AT212 op. 3,75L TROTON Dostępne również opakowanie       

Lakier Bazowy Srebrny Troton op. - 1 L Bazowe lakiery konwencjonalne z linii INTER TROTON są doskonała alternatywą  jako pierwsza powłoka lakierowa lub przy lakierowaniu całościowym.

Lakiery bazowe metaliczne Troton w kolorze srebrnym dostępne są w czterech różnych odcieniach srebrnego o różnych odcieniach uzyskiwanych poprzez różnorodne uziarnienie    AT212, AT 214, AT416, AT 418

Baza AT 212 ma bardzo grube ziarno, i bardzo efektownie prezentuje się na felgach samochodowych oraz całości samochodu. Baza w kolorze AT 212 jest  ciemniejsza od reszty srebrnych, ale lepiej  prezentują się na słońcu kiedy uwidacznia się efekt grubego ziarna ziarno. Wadą bazy AT 212 jest słabsze krycie związane z wysokim stopniem uziarnienia w tym lakierze metalicznym.  Przy  lakierowaniu dużej powierzchni świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie pod spód bazy AT 418, lepiej kryjącej w celu szybszego pokrycia lakierowanych elementów. Stosowanie:

Bazy INTERTROTON to bazy konwencjonalne do których stosujemy rozcieńczalniki bazowe , po położeniu jak wszystkie lakiery bazowe stosowane na samochodach są one matowe i należy nałożyć na nie lakier bezbarwny z utwardzaczem.

Jak większość tzw " lakierów konwencjonalnych" są one przeznaczone do użytku przemysłowego. Stosowanie lakierów musi być zgodne z dyrektywami UE odnoszącymi się do części lotnych  w mieszance. 

0461
22 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)