Przelewy24
Baranek DINITROL Protect Super 447 - 1 L

Baranek DINITROL Protect Super 447 - 1 L

406
71,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Baranek Dinitrol Protect Super 447 - 1 L

Kolor

Baranek Dinitrol Protect Super 447 - 1 L

1 sztuka

Środek 447 firmy Dinitrol zapewnia optymalną ochronę dla  podwozia. Stworzono go na bazie żywic syntetycznych i gumy dzięki czemu należy do środków szybkoschnących. Zawartość cynku nadaje mu jednocześnie właściwości antykorozyjnych, a nawet samo zastosowanie go pozwala na zapobieganie lub przynajmniej na wielokrotne opóźnienie powstania ognisk rdzy w nad niszczonej warstwie. Nadaje się do nakładania standardowymi pistoletami przeznaczonymi do nakładania konserwacji samochodowych.

Dodatkową zaletą jest skład DINITROL 447 - nie zawiera on w sobie rozpuszczalników agresywnych  jak CFC/CC, nie zawiera estru , ketonu . Produkt ten doskonale zatem nadaje się do nakładania na karoserię samochodu.

Środek nie atakuje PVC, nie zawiera ani azbestu ani bitumu - po nałożeniu  uzyskuje trwałą elastyczność - jednocześnie zachowując trwałość i twardość powłoki - staje się doskonałą ochroną przed uderzeniami kamieni i soli. 


ZASTOSOWANIE:

Nakładanie powinno odbywać się na suchą powierzchnię. Należy ją dodatkowo odczyścić możliwie jak najskuteczniej po czym odtłuścić.  Po wyschnięciu środek nadaje się do lakierowania. Do usuwanie środka można używać szmatki z benzyną.


CZAS SCHNIĘCIA:

2h w temp pokojowej (warstwa o grubości 500 mikronów)


KOLOR: czarny, szary

406
169 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)