Przelewy24
Lakier bazowy samochodowy TROTON srebro AT 212 - 1 L

Lakier bazowy samochodowy TROTON srebro AT 212 - 1 L

0460
71,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Baza Srebrna AT212 op. 1L. Dostępne również op. - 3,75L. Grube ziarno, słabsze krycie. 

Lakier Baza Srebrna AT212 op. 1L TROTON 

Bazowe lakiery konwencjonalne z linii INTER TROTON są doskonała alternatywą  jako warstwa pierwsza lub w lakierowaniu całościowym.

Lakiery bazowe metaliczne Troton w kolorze srebrnym występują w czterech różnych odcieniach srebrnego o różnych odcieniach uzyskiwanych poprzez różnorodne uziarnienie    AT212, AT 214, AT416, AT 418

Baza AT 212 ma bardzo grube ziarno, i bardzo efektownie prezentuje się na felgach samochodowych oraz całości samochodu. Baza w kolorze AT 212 jest  ciemniejsza od reszty srebrnych, ale lepiej  prezentują się na słońcu gdzie uwidacznia się ziarno. Wadą bazy AT 212 jest słabsze krycie związane z wysokim stopniem uziarnienia w tym lakierze metalicznym.  Przy większej powierzchni dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie pod spód bazy AT 418, lepiej kryjącej w celu szybszego pokrycia lakierowanych elementów. 

Stosowanie: 

Bazy INTERTROTON to bazy konwencjonalne do których stosujemy rozcieńczalniki bazowe , po położeniu jak wszystkie lakiery bazowe stosowane na samochodach są one matowe i należy nałożyć na nie lakier bezbarwny z utwardzaczem.

Jak większość tzw " lakierów konwencjonalnych" są one przeznaczone do użytku przemysłowego. Stosowanie lakierów musi być zgodne z dyrektywami UE odnoszącymi się do części lotnych  w mieszance.

 

0460
206 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)