Przelewy24
Lakier bazowy samochodowy TROTON biała - 1 L

Lakier bazowy samochodowy TROTON biała - 1 L

0456
82,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Baza Biała - TROTON op. - 1L Dostępne również op. - 3,75L 

Lakier Baza Biała  - TROTON

op. - 1LLakiery Bazowe z linii INTERTROTON są wspaniałą alternatywą  jako warstwa pierwsza  służąca zmniejszeniu zużycia lakieru docelowego lub w lakierowaniu całościowym.  Jest to lakier bazowy niemetaliczny w kolorze czystej bieli.  

Lakier może posłużyć jako między warstwa z racji na swoją niską cenę należy go jedynie rozcieńczyć rozcieńczalnikiem bazowym i traktować jak każdą bazę.   

Jednocześnie Biała Baza Troton świetnie  nadaje się do lakierowania całościowego - szczególnie w samochodach transportowych gdzie auta z reguły "muszą  na siebie zapracować", a z racji dużej powierzchni do lakierowania ważne są oszczędności. Nałożenie lakieru bazowego jest zawsze korzystniejsze od lakierowania akrylami gdyż na bazę natryskuję się jeszcze lakier bezbarwny  z utwardzaczem nadający połysk i zabezpieczający na lata powierzchnię lakierowaną ( identycznie jak w bazach metalicznych).   Na lakier bazowy biały TROTON można położyć każdy akrylowy lakier bezbarwny przeznaczony do lakierowania samochodów.STOSOWANIE:

Do rozcieńczania lakieru należy używać rozcieńczalnika przeznaczonego do lakierów bazowych. Proporcja rozcieńczenia nie wpływa na kolory niemetaliczne dlatego  należy ją dostosować do potrzeb indywidualnych i sprzętu jakim się dysponuje. 

Warto wiedzieć, że lakiery bazowe konwencjonalne w tym lakier bazowy TROTON biały jest przeznaczony do użytku przemysłowego, a przy lakierowaniu należy stosować się do dyrektyw UE odnośnie emisyjności rozcieńczalników. 

0456
239 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)