Przelewy24
Lakier bazowy samochodowy TROTON czarny - 1 L

Lakier bazowy samochodowy TROTON czarny - 1 L

0458
79,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Baza Czarna - TROTON op. - 1L Dostępne również opakowanie - 3,75L 

Lakier Baza Czarna  -  TROTON

op. - 1L 

Lakiery Bazowe konwencjonalne  z serii INTER TROTON to świetna alternatywa jako warstwa pierwsza lub w lakierowaniu całościowym. 

Lakier w kolorze czarnym należy do kolorów mocno czarnych i bardzo dobrze wygląda na samochodzie - jest więc często wybierany do lakierowania całościowego . 

Doskonale nadaje się jednak również jako pierwsza warstwa wstępna pod wszystkie czarne oraz ciemne kolory co jest sporym ułatwieniem kiedy stosowanie podkładu nie jest niezbędne na całej powierzchni lakierowanej.  Dzięki takiemu zastosowaniu czarnej bazy Troton można zaoszczędzić docelowy lakier, które jest przecież o wiele droższy.

Bazy konwencjonalne w tym również i tę należy rozcieńczać rozcieńczalnikiem do lakieru bazowego. Po nałożeniu warstwy bazowej nakłada się warstwę lakieru bezbarwnego pozwalającego na uzyskanie połysku oraz ochronę lakierowanej powierzchni.

Bazy INTER TROTON przeznaczone są do użytku przemysłowego i należy używać ich zgodnie z dyrektywą określającą dopuszczalny  poziom emisyjności części lotnych.

0458
241 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)