Przelewy24
Farecla G3 PROFESSIONAL DEEP CLEAN CLAY MITT - RĘKAWICA

Farecla G3 PROFESSIONAL DEEP CLEAN CLAY MITT - RĘKAWICA CZYSZCZĄCA Z GLINKĄ

7191
72,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Rękawica wielokrotnego użytku z glinką G3 Pro Deep Clean Clay Mitt usuwa niejako już wrośnięty w karoserię brud, resztki owadów, smołę i inne niszczące i matujące zanieczyszczenia lakieru oraz zanieczyszczenia przedniej szyby czy reflektorów.

RĘKAWICA CZYSZCZĄCA Z GLINKĄ G3 Pro Deep Clean Clay Mitt 

Ta rewolucyjna, wielokrotnego użytku rękawica z glinką G3 Pro Deep Clean Clay Mitt to efekt bardzo zaawansowanej technologii polimeru kauczukowego, która z łatwością usuwa niejako już wrośnięty w karoserię brud, resztki owadów, smołę i inne niszczące i matujące zanieczyszczenia lakieru oraz zanieczyszczenia przedniej szyby czy reflektorów.

Instrukcja użycia:

  • Oczyść karoserię za pomocą Szamponu G3 Pro High Shine Shampoo, G3 Pro Wash & Wax lub innego szamponu do samochodów.
  • Rozpyl płyn czyszcząco-zabezpieczający G3 Pro Rapid Detailer na rękawicę oraz na wybrane miejsce, które chcesz oczyścić.
  • Delikatnie, z lekkim tylko naciskiem przecieraj rękawicą po powierzchni nie dopuszczając do jej przeschnięcia (dodawaj płynu czyszcząco-zabezpieczającego w miarę potrzeb)
  • Usuń wszelkie pozostałości czystą, suchą Ściereczką Z Mikrofibry FC-100, Super Miękkim Ręcznikiem Z Mikrofibry G3 Pro Super Soft Microfibre Fleece lub inną miękką ściereczką z mikrofibry
  • Przed ponownym użyciem spłucz wszelkie zanieczyszczenia z rękawicy wodą

7191
14 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)