Przelewy24
Przyspieszacz NOVOL do lakierów akrylowych PLUS 750 - 300 ml

Przyspieszacz NOVOL do lakierów akrylowych PLUS 750 - 300 ml

156
19,70 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Przyspieszacz do lakierów akrylowych PLUS 750 - NOVOL op. 300ml Znacznie skraca czas utwardzania dwukomponentowych wyrobów akrylowych i poliuretanowych. Zaleca się jego użycie szczególnie w porze zimowej, w niskich temperaturach lub przy dużej wilgot...

Przyspieszacz do lakierów akrylowych - PLUS 750 - NOVOL

op. 300mlZnacznie skraca czas utwardzania dwukomponentowych wyrobów akrylowych i poliuretanowych. Zaleca się jego użycie szczególnie w porze zimowej, w niskich temperaturach lub przy dużej wilgotności powietrza. Podobne efekty można uzyskać stosując szybkie utwardzacze.Stosowanie:

Przyspieszacz do wyrobów akrylowych PLUS750 można stosować do dwukomponentowych akrylowych wyrobów firmy NOVOL (podkłady, lakiery bezbarwne, emalie). 

Dodanie przyspieszacza nie zmienia naturalnej lepkości wyrobu.

Należy go zastosować tuż przed aplikacją ze względu na właściwości skracające schnięcie. Proporcje mieszania:

Przyspieszacz należy stosować w ilości do 1% na gotową mieszankę wyrobu z utwardzaczem. Np. na 1L mieszanki należy wlać nie więcej niż 10ml przyspieszacza. UWAGA!

Maksymalna ilość nie może przekraczać 1.5%!

( Przekroczenie zaleconej ilości może przyczynić się do powstawania różnych wad lakierniczych: utrata połysku, brak przyczepności czy "skórka pomarańczowa")NIE stosować razem z szybkim utwardzaczem.

156
324 Przedmioty

Pliki do pobrania

PLUS 750 karta techniczna - Pliki do pobrania (32.02KB)
PLUS 750 karta charakterystyki - Pliki do pobrania (98.1KB)

Zobacz także

Komentarze (0)