Przelewy24
Farecla G3 PROFESSIONAL RAPID DETAILER - PŁYN

Farecla G3 PROFESSIONAL RAPID DETAILER - PŁYN CZYSZCZĄCO-ZABEZPIECZAJĄCY 500 ML

7193
37,99 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Płyn czyszcząco-zabezpieczający G3 Pro Rapid Detailer to łagodny środek czyszczący do użytku pomiędzy kolejnymi myciami, aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń, które mogłyby utrwalić się w lakierze.

Farecla G3 PROFESSIONAL RAPID DETAILER

Płyn czyszcząco-zabezpieczający G3 Pro Rapid Detailer to łagodny środek czyszczący do użytku pomiędzy kolejnymi myciami, aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń, które mogłyby utrwalić się w lakierze. Usuwa lekkie zabrudzenia, kurz, odciski palców oraz pozostawia efekt woskowanego wykończenia, czyli utrzymuje połysk bez konieczności usunięcia poprzednio nałożonych warstw produktów polerskich czy wosków. To bardzo bezpieczny produkt do codziennej pielęgnacji.

Instrukcja użycia:

  • Pracuj obszarami, lekko rozpylając G3 Pro Rapid Detailer na powierzchni
  • Rozpylaj produkt równomiernie i rozprowadzaj używając suchej, czystej mikrofibry
  • Dosusz od razu lekkimi kolistymi ruchami miękką, czystą, suchą ściereczką, lub Rękawicą Czyszczącą Z Glinką G3 Pro Deep Clean Clay Mitt, aby dokładnie usunąć najbardziej uciążliwe fragmenty brudu, które mogą z czasem powodować matowienie lakieru.

UWAGA!: Pracując Rękawicą G3 Pro Deep Clean Clay Mitt utrzymuj ją dobrze nawilżoną podczas pracy, ale zawsze czystą i suchą na czas przechowywania.

7193
18 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)