Przelewy24
Lakier bazowy samochodowy TROTON czarny - 3,75 L

Lakier bazowy samochodowy TROTON czarny - 3,75 L

0459
276,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Baza Czarna - TROTON op. - 3.75L. Konwencjonalne Lakiery Bazowe INTER TROTON to świetna alternatywa jako warstwa pierwsza lub w lakierowaniu całościowym. 

Lakier Baza Czarna -  TROTON

op. - 3.75L


Dostępne również opakowanie                

Lakier Bazowy Czarny Troton op. - 1L   


Konwencjonalne Lakiery Bazowe INTER TROTON to świetna alternatywa jako warstwa pierwsza lub w lakierowaniu całościowym. 

Lakier w kolorze czarnym należy do kolorów mocno czarnych i bardzo dobrze wygląda na samochodzie - jest więc często wybierany do lakierowania całościowego . 

Doskonale nadaje się jednak również jako pierwsza warstwa wstępna pod wszystkie czarne oraz ciemne kolory co jest sporym ułatwieniem kiedy stosowanie podkładu nie jest niezbędne na całej powierzchni lakierowanej.  Dzięki takiemu zastosowaniu czarnej bazy Troton można zaoszczędzić docelowy lakier, które jest przecież o wiele droższy.

Bazy konwencjonalne w tym również i tę należy rozcieńczać rozcieńczalnikiem do lakieru bazowego. Po nałożeniu warstwy bazowej nakłada się warstwę lakieru bezbarwnego pozwalającego na uzyskanie połysku oraz ochronę lakierowanej powierzchni.

Bazy INTERTROTON przeznaczone są do użytku przemysłowego i należy używać ich zgodnie z dyrektywą określającą dopuszczalny  poziom emisyjności części lotnych.

0459
95 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)