Przelewy24
Papier ścierny wodoodporny APP MATADOR P2500 - 1 szt

Papier ścierny wodoodporny APP MATADOR P2500 - 1 szt

46
2,30 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Papier ścierny wodoodporny M991 - APP P2500 sztuka . Papier ścierny do ręcznego szlifowania na mokro znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość szlifowania powierzchni w krótkim czasie.

Papier ścierny wodoodporny M991 - APP 

P2500

sztuka

Papier ścierny MATADOR przeznaczony jest do ręcznego szlifowania na mokro. Papier z linii MATADOR pozwalają na uzyskiwanie najwyższych efektów szlifowanej powierzchni w krótkim czasie.Papiery nie wymagają długotrwałego moczenia i nie zwijają się w wodzie.

Jest to specjalny,  elastyczny, impregnowany papier Posiada odporną na rozerwanie strukturę  antypoślizgową.Spoiwo z żywic syntetycznych  zabezpiecza przed wykruszaniem się ziarna. Zastosowane ostre ziarno z węglika krzemu o równomiernym rozłożeniu i nasypie zamkniętym, zapewnia wyjątkowo ostre i równomierne ścieranie powierzchni, tworząc podłoże o optymalnej przyczepności  dla lakierów bazowych i nawierzchniowych. Papiery w gradacjach ziarna od P2000 do P5000 przeznaczony jest do polerki i usuwania usterek z elementów lakierowanych.

46
928 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)