Przelewy24
Papier ścierny wodoodporny APP MATADOR P800 - 1 szt

Papier ścierny wodoodporny APP MATADOR P800 - 1 szt

51
1,90 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Papier ścierny wodoodporny M991 - APP P800 sztuka Oszczędzaj kupując więcej: MATADOR 800 - op. 50 sztuk Cena za sztukę : 1,07zł Papier ścierny do ręcznego szlifowania na mokro znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość s...

Papier ścierny wodoodporny M991 - APP 

P800

sztuka

Papier ścierny MATADOR przeznaczony jest do ręcznego szlifowania na mokro. Papier z linii MATADOR pozwalają na uzyskiwanie najwyższych efektów szlifowanej powierzchni w krótkim czasie.Papiery nie wymagają długotrwałego moczenia i nie zwijają się w wodzie.

Jest to specjalny,  elastyczny, impregnowany papier Posiada odporną na rozerwanie strukturę  antypoślizgową.Spoiwo z żywic syntetycznych  zabezpiecza przed wykruszaniem się ziarna. Zastosowane ostre ziarno z węglika krzemu o równomiernym rozłożeniu i nasypie zamkniętym, zapewnia wyjątkowo ostre i równomierne ścieranie powierzchni, tworząc podłoże o optymalnej przyczepności  dla lakierów bazowych i nawierzchniowych. Papiery w gradacjach ziarna od P2000 do P5000 przeznaczony jest do polerki i usuwania usterek z elementów lakierowanych.

51
7 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)