Przelewy24
Papier ścierny wodoodporny APP MATADOR P1000 - 1 szt

Papier ścierny wodoodporny APP MATADOR P1000 - 1 szt

42
1,90 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Papier ścierny wodoodporny M991 - APP P1000 sztuka Papier ścierny do ręcznego szlifowania na mokro znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość szlifowanej powierzchni. Specjalny elastyczny, impregnowany papier odporny na ...

Papier ścierny wodoodporny M991 - APP 

P1000

sztuka

Papier ścierny MATADOR przeznaczony jest do ręcznego szlifowania na mokro. Papier z linii MATADOR pozwalają na uzyskiwanie najwyższych efektów szlifowanej powierzchni w krótkim czasie.Papiery nie wymagają długotrwałego moczenia i nie zwijają się w wodzie.

Jest to specjalny,  elastyczny, impregnowany papier Posiada odporną na rozerwanie strukturę  antypoślizgową.Spoiwo z żywic syntetycznych  zabezpiecza przed wykruszaniem się ziarna. Zastosowane ostre ziarno z węglika krzemu o równomiernym rozłożeniu i nasypie zamkniętym, zapewnia wyjątkowo ostre i równomierne ścieranie powierzchni, tworząc podłoże o optymalnej przyczepności  dla lakierów bazowych i nawierzchniowych. Papiery w gradacjach ziarna od P2000 do P5000 przeznaczony jest do polerki i usuwania usterek z elementów lakierowanych.

42
1000 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)