Przelewy24
Lakier bazowy samochodowy TROTON biały - 3,75 L

Lakier bazowy samochodowy TROTON biały - 3,75 L

0457
289,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Baza Biała - TROTON op. - 3,75L. Bazowe Lakiery INTERTROTON to wspaniała alternatywa jako warstwa pierwsza służąca zmniejszeniu zużycia lakieru docelowego lub farba w lakierowaniu całościowym. 

Lakier Baza Biała  -  TROTON

op. - 3,75L


Dostępne również opakowanie            

Lakier Bazowy Biały Troton op. - 1L 


Bazowe Lakiery  INTERTROTON to wspaniała alternatywa  jako warstwa pierwsza  służąca zmniejszeniu zużycia lakieru docelowego lub  farba w lakierowaniu całościowym.  Jest to lakier bazowy niemetaliczny w kolorze czystej bieli kojarzącej się z elegancją i czystością.  


Lakier może posłużyć jako między warstwa z racji na swoją niską cenę należy go jedynie rozcieńczyć rozcieńczalnikiem bazowym i traktować jak każdą bazę.   

Jednocześnie Biała Baza Troton świetnie  nadaje się do lakierowania całościowego - szczególnie w autach typowo transportowych gdzie auta z reguły "muszą  na siebie zapracować", a z racji dużej powierzchni do lakierowania ważne są oszczędności. Nałożenie lakieru bazowego jest zawsze korzystniejsze od lakierowania akrylami gdyż na każdą bazę natryskuję się jeszcze  bezbarwny lakier z utwardzaczem nadający połysk i zabezpieczający na lata powierzchnię lakierowaną ( identycznie jak w bazach metalicznych).   Na lakier bazowy biały TROTON jest kompatybilny z akrylowym lakierami bezbarwnymi przeznaczony do lakierowania samochodów.


ZASTOSOWANIE:

Rozcieńczając lakier powinno się używać rozcieńczalnika  do lakierów bazowych. Proporcja rozcieńczenia nie wpływa bezpośrednio  na kolory niemetaliczne dlatego  należy ją dostosować do potrzeb indywidualnych i sprzętu jakim się dysponuje. 

Warto wiedzieć, że lakiery bazowe konwencjonalne w tym lakier bazowy TROTON biały jest przeznaczony do użytku przemysłowego, a przy lakierowaniu należy stosować się do dyrektyw UE odnośnie emisyjności rozcieńczalników. 

0457
110 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)