Przelewy24
Szpachlówka na tworzywa sztuczne NOVOL BUMPER FIX - 200 g

Szpachlówka na tworzywa sztuczne NOVOL BUMPER FIX - 200 g

173
14,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

SZPACHLÓWKA NA TWORZYWA SZTUCZNE BUMPER FIX - NOVOL op. - 200g Cena zawiera utwardzacz Dostępne również większe opakowanie Szpachlówka Bumper Fix op. 500g Szpachlówka BUMPER FIX dedykowana jest do tworzyw sztucznych. 

SZPACHLÓWKA NA TWORZYWA SZTUCZNE

BUMPER FIX - NOVOL

op. - 200g

(Cena zawiera utwardzacz)Dostępne również większe opakowanie:

Szpachlówka Bumper Fix op. 500gSzpachlówka BUMPER FIX dedykowana jest do tworzyw sztucznych.

Szpachlówka ta jest bardzo elastyczna  i ma bardzo dobrą przyczepność do większości sztucznych tworzyw (prócz polietylenu i teflonu) dlatego nadaje się do stosowania np. na zderzaki samochodowe.

Szpachlówkę stosuje się na tworzywa sztuczne z wyłączeniem PE i PTFE, stal, stal ocynkowaną, aluminium, podkłady akrylowe 2K, powłoki lakierowane.BUMPER FIX Novol cechuje dobra  przyczepność do polipropylenu, pozwalająca na szpachlowanie  powierzchni, która nie została zagruntowana. CZAS ŻYWOTNOŚCI MIESZANKI (czyli czas na nałożenia szpachlówki)

-  w temperaturze 20 'C  to od 5 do 8 minut 

KOLOR: ciemny, szaryZastosowanie:

PRZYOTOWANIE: Powierzchnię należy odtłuścić zmywaczem silikonowym po czym zmatowić włókniną ścierną i ponownie odtłuścić - zalecany zmywacz PLUS 780 firmy NOVOL.Proporcja mieszania:

  • Szpachlówka - 100 części
  • Utwardzacz - 2 do 3 części NAKŁADANIE:

Szpachlówkę należy połączyć z utwardzaczem i mieszać do chwili kiedy mieszanka uzyska jednolity kolor. Proporcja utwardzacza nie powinna przekraczać zalecanej ilości. Za pomocą szpachli nakładać powinno się warstwę  do 3mm. Min. temp. użytkowania to 10 C'.  Szpachlówka przystosowana jest do większości tworzyw sztucznych ( poliamidów, laminatów poliestrowo szklanych,  kopolimerów styrenu oraz innych) dlatego nie wymaga zastosowania dodatkowych środków służących zwiększeniu przyczepności. Wyjątek stanowi  polipropylen - przed szpachlowaniem powinno się stosować podkład zwiększający przyczepność a następnie podkład akrylowy z dodatkiem uealastyczniacza. Na szpachlówkę można nakładać szpachlówki natryskowe i podkłady akrylowe. Pamiętaj, że  kolejne powłoki nakładane na tworzywo  czyli zarówno podkłady jak i lakiery powinny zawierać  dodatek uelastyczniający. NP. NOVOL PLUS 770.

173
219 Przedmioty

Pliki do pobrania

BUMPER FIX karta charakterystyki - Pliki do pobrania (90.92KB)
BUMPER FIX karta techniczna - Pliki do pobrania (44.71KB)

Zobacz także

Komentarze (0)