Przelewy24
  • Obecnie brak na stanie
Pasta polerska Fast Cut Plus - 1 kg [3M 50417]

Pasta polerska Fast Cut Plus - 1 kg [3M 50417]

339
175,00 zł
Brutto

3M - Perfect-it III - Fast Cut Plus Środek Polerski - Pasta op. - 1kg tzw "zielony korek" 

Obecnie brak na stanie

3M - Perfect-it III - Fast Cut PLUS

op. - 1kg

tzw "zielony korek"OZNACZENIE 3M: 50417


Zastosowanie:

Środek polerski 3M 50417 zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Został opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego rodzaju lakierów bezbarwnych, stosowanych na samochodach, zarówno z powłok fabrycznych jak i renowacyjnych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR.

Pasta nadaje się zatem zarówno do lakierów metalicznych i perłowych, jak i do klasycznych akrylowych, stosowanych często na samochodach transportowych.

Fast Cut Plus jest niezwykle efektywny - maszynowe polerowanie daje efekty w o wiele szybszym czasie niż przy innych pastach polerskich o podobnej klasie ścieralności. Używając środka nie potrzebujemy dodatkowego moczenia gąbki (pada polerskiego) unikamy zatem również rozbryzgu wody - jaki miał miejsce przy używaniu środków starszego typu - dochodzi zatem kolejna zaleta prostota używania.

Pasta FC+ (Fast Cut Plus) jest niesamowicie wydajna - dla przykładu pasta ta profesjonalnemu lakiernikowi czy detailerowi wystarczy na poprawienie stanu kilka samochodów nawet przy dużej ilości ciężkich zarysowań.

FC+ nadaje się do polerowania bardzo poważnych zarysowań, a także pracy z bardzo twardymi lakierami - najczęściej są to starszego typu lakiery oraz lakiery bezbarwne odporne na zarysowania SRC (Scratch Resistant). Praca z tego typu lakierami wymaga użycia środka o mocnej ścieralności jakim z pewnością jest Fast Cut Plus. Przy tego typu lakierach warto użyć twardszego pada polerskiego - 09550 - w kolorze pomarańczowym, aby uzyskać max poziom ścieralności można też użyć futra polerskiego 01927 przeznaczonego do lakierów.

Fast Cut Plus to zdecydowanie pasta bardzo uniwersalna - odpowiednia do pracy z lakierami typu HS - lakierami tak popularnymi w większości marek samochodowych. FC + jest stosowany  z gąbką poleską 50487, we współpracy z elektryczną lub pneumatyczną maszyną polerską (1500-2500 obr./min). Do ściągnięcia resztek  po polerce używać powinno się ściereczki polerskiej wielokrotnego użytku również w kolorze zielonym o oznaczeniu 60671.POCZĄTKI:

Używanie właściwych produktów wzajemnie ze sobą powiązanych jest gwarancją sukcesów. Pamiętaj jednak, że efekt zależy również, a właściwie przede wszystkim od Ciebie. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z polerowaniem samochodu środki 3M są dla Ciebie  odpowiednie, ponieważ to światowa czołówka w technologiach lakierniczych - a przecież jak już robić to porządnie. Obsługa sklepu kLakiernik wierzy w Twoje możliwości - zacznij jednak od polerowania na powierzchni próbnej - możliwie jak najbardziej zbliżonej strukturą do właściwej. Tak rozpoczynają pracę z nowym produktem - specjaliści. Umożliwi Ci to przetestowanie efektów przy różnym poziomie docisku pada polerskiego/ futra, przy różnych twardościach gąbek, i poziomie obrotów. 


Wskazówka: Środek powinno nanosić się zarówno w małej ilości na polerowany element jak i na gąbkę - pasta ma zwilżyć gąbkę. W miarę wysychania środka powinno się zmniejszać docisk. Środka nie "wcieramy" za wszelką cenę do końca, aby nie przytrzeć lakieru - lekki nadmiar zbiera się ściereczką.


Najwyższe efekty  połysku uzyskuje się jednak przy użyciu  kilku środków - o różnym poziomie ścieralności - schodząc jakby schodami. Kolejnym środkiem z linii jest mleczko 80349 - gdy ocenisz efekt swojej pracy  z łatwością ocenisz czy użycie go jest w Twoim wypadku niezbędne. Jeśli po tym etapie zauważysz na powierzchni lakieru koliste ślady - tzw. efekt hologramu - usunięcie ich będzie możliwe przy użyciu mleczka o bardzo niskim wręcz śladowym poziomie ścieralności Ultrafina 50383 przeznaczonym do eliminacji efektów hologramu.


NOWY REWOLUCYJNY ŚRODEK POLERSKI - POZWALA ZAPEWNIĆ WYSOKI POŁYSK W KRÓTKIM CZASIE

339

Zobacz także

Komentarze (0)