Przelewy24
  • Obecnie brak na stanie
Rozcieńczalnik CAZET - Nitro - 5 L

Rozcieńczalnik CAZET - Nitro - 5 L

761
62,50 zł
Brutto

Rozcieńczalnik Nitro - CAZET op. - 5L Rozcieńczalnik można stosować z farbami i lakierami. Warto pamiętać jednak, że rozcieńczalnik Nitro ma czas parowania zbyt krótki by rozcieńczać nim lakiery akrylowe , zwłaszcza lakier bezbarwny, ponieważ powoduj...

Obecnie brak na stanie

Rozcieńczalnik Nitro -  CAZET 

op. - 5L Rozcieńczalnik można stosować z farbami i lakierami.  Warto pamiętać jednak, że rozcieńczalnik Nitro ma czas parowania zbyt krótki by rozcieńczać nim lakiery akrylowe , zwłaszcza lakier bezbarwny, ponieważ powoduje to matowienie, nie powinno się go także dodawać do lakieru bazowego gdyż mogą występować efekt uboczne jak np. postawienie się ziarna w kolorach metalicznych.  

Do rozcieńczenia lakieru używaj zawsze odpowiedniego rozcieńczalnika - do lakierów bazowych używa się rozcieńczalnika bazowego  - do lakierów akrylowych używa się rozcieńczalnika akrylowego, pamiętając o zachowaniu odpowiedniej proporcji mieszania zgodnej ze wskazówkami producenta konkretnego lakieru.

Rozcieńczalnik NITRO świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju prac przy przemywaniu i rozcieńczania mniej wymagających produktów lakierniczych - ponieważ jest znacznie tańszy od rozcieńczalników dedykowanych. 

Kupując NITRO tej firmy masz gwarancję zakupu niezmiennie czystego profesjonalnego rozcieńczalnika

UWAGA: Produkt skrajnie łatwopalny!

NIE WYSYŁAMY POCZTĄ - TYLKO ODBIÓR OSOBISTY

761

Zobacz także

Komentarze (0)