Przelewy24
  • Obecnie brak na stanie
Rozcieńczalnik CAZET - Nitro - 0,5 L

Rozcieńczalnik CAZET - Nitro - 0,5 L

762
5,60 zł
Brutto

Rozcieńczalnik Nitro - CAZET op. - 0.5L Rozcieńczalnik NITRO przeznaczony jest głownie do lakierów i farb. Należy wiedzieć , iż rozpuszczalniki Nitro mają czas parowania zbyt krótki by rozcieńczać nim lakiery akrylowe , szczególnie bezbarwne lakiery ...

Obecnie brak na stanie

Rozcieńczalnik Nitro - CAZET

op. - 0.5L



Rozcieńczalnik NITRO przeznaczony jest głownie do lakierów i farb.  Należy wiedzieć  , iż   rozpuszczalniki Nitro mają czas parowania zbyt krótki by rozcieńczać nim lakiery akrylowe , szczególnie  bezbarwne lakiery akrylowe , bo powoduje to ich matowienie, nie należy go także dodawać do lakierów bazowych gdyż mogą występować efekt uboczne jak np. postawienie się ziarna w kolorach metalicznych.  

Do rozcieńczenia lakieru używać powinno się zawsze odpowiedniego rozcieńczalnika - do lakierów bazowych używa się rozcieńczalnika bazowego  - do lakierów akrylowych posługujemy się  rozcieńczalnikiem akrylowym, przy zachowaniu odpowiedniej proporcji mieszania dostosowanej do wskazówek producenta konkretnego lakieru.

Rozcieńczalnik NITRO świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju prac przy przemywaniu i rozcieńczaniu mniej wymagających produktów lakierniczych oraz myciu narzędzi lakierniczych z zabrudzeń z nieutwardzonych lakierów i farb - gdyż jest znacznie tańszy od rozcieńczalników dedykowanych. 



UWAGA: Produkt skrajnie łatwopalny!   - NIE WYSYŁAMY POCZTĄ

762

Zobacz także

Komentarze (0)