Przelewy24
Utwardzacz DuPont XK 203 - 0,1 L

Utwardzacz DuPont XK 203 - 0,1 L

673
18,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Utwardzacz XK 203 0.1L Dupont Zwróć uwagę na inne powiązane z tym produkty pod opisem Opis: Utwardzacz szybki do lakieru bezbarwnego 3750S Idealny do napraw punktowych. Proporcje mieszania 1:3 Dodatkowe informacje od producenta: Utwardzacze XK DUPONT...

Utwardzacz XK 203 0.1L Dupont Utwardzacz szybki do lakieru bezbarwnego 3750S

Idealny do napraw punktowych.Proporcje mieszania 1:3Dodatkowe informacje od producenta: 

Utwardzacze XK DUPONT Refinish to asortyment pełny, dostosowany do różnego czasu schnięcia wielu produktów DUPONT Refinish, włączając podkłady, warstwy wierzchnie i lakiery bezbarwne.

Będąc niezbędnym składnikiem tak różnorodnych produktów, utwardzacze XK pozwalają utrzymać zapasy magazynowe na niskim i efektywnym poziomie.

Utwardzacze o niskiej emisyjności zwiększą twoją produktywność w zakresie napraw lakierniczych każdego rodzaju. Szybko schnący XK203 jest idealny do napraw punktowych, podczas gdy obróbkę dużych powierzchni znacznie ułatwi XK206. 

Standardowy XK205 wyróżnia się doskonałymi rezultatami i szybkim produktywnym przerobem w codziennej pracy.

Te same produkty są właściwym rozwiązaniem na różnice temperatur pozwalając na zwiększenie produktywności o każdej porze roku i każdej szerokości geograficznej.

Bez względu na szybkość schnięcia, utwardzacze XK DUPONT Refinish sprawią sprawią, iż warstwa będzie optymalnie utwardzona dając trwałe i wyjątkowe wykończenie.Właściwości : 

  • Utrzymanie zapasów magazynowych na niskim i efektywnym poziomie
  • Różny czas schnięcia dla uzyskania maksymalnej produktywności 
  • Właściwe rozwiązanie do każdego rodzaju naprawy na dowolnej powierzchni
  • Doskonałe właściwości dla uzyskania trwałej powłoki 
  • Zawsze odpowiednie rozwiązanie bez względu na temperaturę
  • Utwardzacze XK są odpowiednie do różnych produktów i zawsze tworzą mieszankę zgodną z LZO.Zwróć uwagę na inne powiązane z tym produkty pod opisem 

673
198 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)