Przelewy24
Szpachlówka z włóknem szklanym Novol for Classic Car - ELASTIC

Szpachlówka z włóknem szklanym Novol for Classic Car - ELASTIC FIBER - kpl 2kg

CC05
53,20 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Szpachlówka z włóknem szklanym Novol for Classic Car - ELASTIC FIBER - kpl 2kg

Szpachlówka z włóknem szklanym Novol z linii for Classic Car - ELASTIC FIBER - kpl 2kg

Szpachlówka z włóknem szklanym o zwiększonej elastyczności zaopatrzona w kolorystyczny wskaźnik poziomu polimeryzacji - Mixing indicator.

W przypadku dużych deformacji powierzchni detalu rekomendujemy zastosowanie specjalnej szpachlówki Elastic Fiber, której bardzo krótkie szklane włókna tworzą odpowiedni fundament i konstrukcje dla kolejnych warstw. Dopiero na tę szpachlówkę nakładamy kolejną, którą będziemy mogli obrabiać w procesie profilacji kształtów.

Nie zaleca się stosowania szpachlówki poliestrowej nakładanej w jednej, grubej warstwie gdyż może to powodować po czasie deformacje elementu poprzez tzw. "siadanie". 

 "Mixing Indicator" pozwala wzrokowo ocenić dokładność wymieszania szpachlówki z utwardzaczem i uniknąć ewentualnych błędów w proporcjach mieszanych komponentów.

Szpachlówka jest jasnozielona, po zmieszaniu z utwardzaczem zmienia barwę na szaro-zieloną, by po zakończaniu procesu polimeryzacji stać się jasnożółto-beżową.

W szpachlówkach poliestrowych naturalnym zjawiskiem jest proces sedymentacji i wypływania części żywicy wraz z barwnikiem na powierzchnię. Jest to zjawisko jak najbardziej normalne i powszechne dla tego typu produktów. Zawsze należy ujednolicić konsystencję produktu poprzez zamieszanie go przed połączeniem z utwardzaczem.

Właściwości:

  • Wyrób zaprojektowany i dedykowany do renowacji   pojazdów zabytkowych
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna
  • Wysoka elastyczność
  • Mały skurcz objętościowy
  • Łatwa obróbka
  • Doskonałe wypełnienie dużych ubytków
CC05
90 Przedmioty

Pliki do pobrania

ELASTIC FIBER - KT - Pliki do pobrania (44.09KB)
Komentarze (0)