Przelewy24
Szlifierka pneumatyczna 3M 20318 oscylacyjna z centralnym

Szlifierka pneumatyczna 3M 20318 oscylacyjna z centralnym odciągiem - dia: 127 mm, skok: 5 mm

1205
865,80 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Szlifierka pneumatyczna 3M 20318 oscylacyjna z centralnym odciągiem - dia: 127 mm, skok: 5 mm

3M 20318 Random Orbital Sander, 5 in Central Vacuum 3/16 in Orbit

1 sztukaWydajność

Pneumatyczne szlifierki oscylacyjne 3M™doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu precyzyjnych prac szlifierskich oraz podczas obróbki wykończeniowej dużych powierzchni materiałów takich jak metal, tworzywa sztuczne, drewno i powłoki lakiernicze. Szlifierki są lekkie, a przy tym mocne i wydajne, posiadają ergonomicznie zaprojektowane rękojeści, które doskonale dopasowują się do dłoni i zapewniają wygodę w użytkowaniu.Wykonanie

Szlifierki wyposażone są w podkładki na rzep 3M Hookit, które mogą współpracować z każdym krążkiem ściernym z otworami oraz bez otworów zapewniając precyzję pracy, komfort i bezpieczeństwo pracy operatora. Konstruktorzy nowoczesnych szlifierek oscylacyjnych zadbali także o ochronę środowiska, gdyż wyposażyli je w specjalny łącznik, dzięki któremu możliwe jest podłączenie ich do każdego centralnego odciągu pyłu.Wykończenie

System Hookit umożliwia szybkie i precyzyjne mocowanie krążków i arkuszy ściernych na podkładce szlifierki. System otworów dobrany do charakteru pracy zapewnia doskonałe odpylanie i utrzymanie w czystości środowiska pracy. Krążki i arkusze ścierne Hookit znakomicie współpracują z podkładkami na rzep, zapewniając płynność operacji oraz doskonałą i stałą jakość wykończenia obrabianej powierzchni.

Szlifierki oscylacyjne 3M posiadają gwarancję na 12 miesięcy oraz wsparcie techniczne Centrum Serwisowego.Dane techniczne:

Skok oscylacji: 5 mm
Średnica stopy: 127 mm
Waga: 0,87
Max obroty: 12000Pneumatyczne szlifierki oscylacyjne 3M z centralnym odciągiem - Wyposażone w przyłącze dopasowane do każdego typu centralnego odciągu pyłu.

1205

Pliki do pobrania

Szlifierki 3M - ULOTKA - Pliki do pobrania (412.58k)

Zobacz także

chat Komentarze (0)