Przelewy24
Środek DINITROL (11008) przetwarzający rdzę - CONVERUST EPOXY

Środek DINITROL (11008) przetwarzający rdzę - CONVERUST EPOXY RC900 - spray 400 ml

0430
145,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Preparat przetwarzający rdzę - RC 900 CONVERUST EPOXY Rost-off Primer - DINITROL spray - 400 ml 

Preparat przetwarzający rdzę -  RC 900 CONVERUST EPOXY  Rost-off Primer - DINITROL

spray - 400 ml 


WSPANIAŁY PRODUKT W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE!


Rost-off Primer Preparat przetwarzający rdzę i służący do gruntowania w jednym. Zneutralizowana rdza tworzy z żelazem, metaloorganiczny związek żelazowy. Ta tworząca się czarna, bardzo zwarta i wytrzymała warstwa, gwarantuje długotrwałą ochronę antykorozyjną i za razem jest powłoką gruntową dzięki wzbogaceniu żywicą epoksydową. Wolna od ołowiu i cynku.


OPIS:

Dinitrol RC 900 jest epoksydowym, przetwarzającym rdzę związkiem tworzącym kombinację z organicznymi chelatami. Dinitrol RC 900 aktywnie zamienia istniejącą rdzę na  stabilny  organiczny związek żelaza. 

Po wyschnięciu pozostawia nieprzepuszczalną barierę dla tlenu i wilgoci, efektywnie zabezpieczając przed przyszłą korozją. Dinitrol RC 900 penetruje rdze około  7-10 razy głębiej niż zwykła emulsja przetwarzająca rdzę.  Dinitrol RC900 pozostawia suchą trwałą powłokę o dobrej przyczepności do powierzchni. 

Dinitrol RC 900 jest przeznaczony do aplikacji w miejsca szczególnie "wyżarte" przez rdzę np. podwozia samochodów.


PRZYGOTOWANIE:

Powierzchnię należy odtłuścić, usunąć brud i odstające fragmenty zardzewiałych metalowych części i wyrównać powierzchnie metalową szczotką, papierem ściernym lub przez piaskowanie.

Miejsce, na które będzie zaaplikowany Dinitrol RC 900 musi być wolne od kurzu i tłustych zanieczyszczeń. Przed użyciem należy wstrząsnąć dobrze puszką. Nakładać dwa lub trzy razy, odległość rozpylania  ok. 25 cm, temperatura metalu podczas nakładania preparatu nie powinna przekraczać 10 C. Jeśli jest to konieczne  kolejną warstwę nałożyć po 6 godzinach.  Jeżeli do  nakładania preparatu  został użyty sprzęt rozpylający to ważne jest żeby sprzęt wyczyścić rozpuszczalnikiem uniwersalnym, a potem przedmuchać sprężonym powietrzem. Jeśli produkt zaczyna wysychać należy wyczyścić acetonem. 

0430
82 Przedmioty

Pliki do pobrania

DINITROL RC 900 karta techniczne - Pliki do pobrania (166.27KB)

Zobacz także

Komentarze (0)