Przelewy24
Podkład akrylowy TROTON HS 5:1 - kpl 0,5 L

Podkład akrylowy TROTON HS 5:1 - kpl 0,5 L

war_144
36,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Podkład akrylowy HS - 2K 5:1 - TROTON kpl.- 0,5L Cena zawiera utwardzacz Podkład akrylowy 2K Troton 5:1 to wysokiej jakość grunt przeznaczony do różnorodnych powierzchni. 

Kolor

Podkład akrylowy  HS   - 2K 5:1  - TROTON

kpl.- 0,5L

Cena zawiera utwardzaczPodkład akrylowy 2K Troton 5:1 to wysokiej jakość grunt przeznaczony do różnorodnych powierzchni.  Bardzo dobrze się rozlewa jak również zapewnia optymalne pokrycie gruntowanych powierzchni. Podkład posiada szybki utwardzacz umożliwiając szybkie utwardzenie nawet w grubszej warstwie. Podkład jest podatny na szlifowanie oraz ma dobre właściwości wypełniające . Podkład 2K Troton to podłoże pod kolejne warstwy  lakieru. Ponieważ występuje w różnych wersjach kolorystycznych może zapewnić lepsze krycie dla lakieru. Podkład przeznaczony jest do napraw niezależnie od wielkości jako wypełniacz lub grunt dla podłoży:

  • stal oraz  aluminium
  • podłoża metalow
  • szpachlówki poliestrowe
  • stare lakieryPrzygotowanie powierzchni

Wszystkie metalowe powierzchnie, na które nakładany jest podkład należy uprzednio przeszlifować a następnie oczyścić . Stalowe powierzchnie uprzednio należy zagruntować podkładem reaktywnym - wash primerem.ZASTOSOWANIE:

Zalecane jest natryskiwanie podkładu pistoletem ciśnieniowym o dyszy między 1.6 a 1.9 (ciśnienie dostosowane do sprzętu).   Podkład utwardzany jest w systemie 5:1 gdzie 5 to porcja podkładu a 1 to część określająca ilość utwardzacza. Podkład należy rozcieńczać podkładem akrylowym - zalecany INTER TROTON.  Czas do wykorzystania materiału po rozmieszaniu z utwardzaczem to 2h  w temperaturze 21 'C.Czas utwardzania (uzyskanie suchości właściwej) :    

  • dla  20C' po około 3h
  • dla  60C' po około 30-40min  Poniżej 20C' schnięcie przebiega niestandardowo i znacznie się wydłuża.Należy nakładać 2 lub 3 warstwy. Przerwy pomiędzy warstwami powinny wynosić między 5 a 10 minut. Po 15 minutach można przechodzić do wygrzewania w podwyższonej temperaturze - aż do zmatowienia.

war_144
111 Przedmioty

Pliki do pobrania

Podkład 5:1 karta techniczna - Pliki do pobrania (84.31KB)

Zobacz także

Komentarze (0)