Przelewy24
Promotor przyczepności DuPont 800 R do tworzyw sztucznych - 1 L

Promotor przyczepności DuPont 800 R do tworzyw sztucznych - 1 L

694
126,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Promotor przyczepności do tworzyw sztucznych Podkład - 800R - DUPONT op.- 1L Podkład jest przeźroczysty i służy utworzeniu powłoki, do której będzie przyczepiał się lakier na niepolakierowanych elementach tworzywa sztucznego. Lakierowanie elementów p...

Ostatnie sztuki w magazynie

Promotor przyczepności do tworzyw sztucznych - Podkład - 800R - DUPONT

op.  - 1L Podkład jest przeźroczysty i służy utworzeniu powłoki, do której będzie trwale przylegał lakier na niepolakierowanych elementach  tworzywa sztucznego.

Lakierowanie elementów plastikowych samochodu wiąże się z ryzykiem możliwości nie przytwierdzenia się lakieru do podłoża. By zapobiec temu zjawisku należy używać promotora przyczepności zawsze kiedy malujemy plastikowe elementy np zderzaki.ZASTOSOWANIE:

Nadaje doskonałą przyczepność; stosuje się go na niepolakierowanych częściach plastikowych. 

Podkład jest przeźroczyty - ale w razie potrzeby można go dobarwiać max 5% pigmentami CENTARI AM MASTER TINT oraz PT IMRON POWER TINT ze stajni Dupont.

800R współpracuje z wszystkimi popularnymi tworzywami samochodowymi : AAS, ABS, PBTP, PP/EPDM, PC, PVC, SMC, GFK, BMC i UP/SMC.800R to najpopularniejszy i najskuteczniejszy podkład tego typu na rynku lakierniczym 

Produkt jest gotowy nie trzeba dodatkowo utwardzać ani rozcieńczać !!! 

Zgodny z LZO.

694
1 Przedmiot

Pliki do pobrania

800R karta charakterystyki - Pliki do pobrania (45.25KB)
800R karta techniczna - Pliki do pobrania (169.17KB)

Zobacz także

Komentarze (0)