Przelewy24
  • -200,00 zł
SATA jet® 5000 B HVLP Pistolet lakierniczy

SATA jet® 5000 B HVLP Pistolet lakierniczy

SATA1
2 549,00 zł
2 349,00 zł Zniżka 200,00 zł
Brutto
Dostępny produkt z innymi opcjami

Większa elastyczność – SATAjet®5000 B

Model SATAjet 5000 B wyznacza nowe standardy w zakresie jakości i sprawia, że lakierowanie to prawdziwa przyjemność. Pistolet umożliwia wysoką elastyczność w zakresie natrysku oraz w doborze odległości i ciśnienia. Ciśnienie i odległość lakierowania dopasować można do warunków klimatycznych oraz stylu pracy lakiernika, uzyskując doskonałe rezultaty.

Perfekcyjna ergonometria 

Konstrukcja SATAjet 5000 B jest dziełem profesjonalistów w dziedzinie projektowania Porsche Design Studio ze współpracą z specjalistami z firmy SATA. Wynikiem jest udoskonalona ergonometria pistoletu, która idealnie dopasowuje się do dłoni. Rękojeść pistoletu w wersji Digital nie odbiega kształtem od pistoletu standardowego.

Proste użytkowanie 

Jakość nie tylko można odnaleźć w ergonomicznej rękojeści ale również w częściach, które zawiera pistolet, jak regulator szerokości strumienia, regulator przepływu materiału, a także mikrometr powietrza, które posiadają dużą wytrzymałość oraz żywotność. Niewielka waga pistoletu pozwala na przyjemną pracę. Pistolet SATAjet 5000 B, to urządzenie w najlepszej formie.

Zalety:

  • Zoptymalizowana koncepcja konstrukcji dysz dla większej wszechstronności
  • Ergonomiczna rękojeść
  • Perloxal™to unowocześniona wersja"powierzchni z chromu perłowego"w celu podwyższenia odporności na korozję oraz ułatwienia mycia i konserwacji
  • Regulacje łatwe w obsłudze
  • Łatwe, pewne i szybkie mocowanie iglicy
  • Przegub obrotowy z nową uszczelką Kompaktowy kształt rękojeści, dla pistoletów standardowych i w wersji Digital
  • Zoptymalizowana regulacja szerokości strumienia po wykonaniu pół obrotu.

Dwie drogi do perfekcyjnego wyniku: HVLP i RP®

  • "Super oszczędny" SATAjet 5000 B HVLP, osiągający wysokie parametry nanoszenia materiału dzięki zastosowanej w nim technologii niskociśnieniowej.
  • "Super szybki" SATAjet 5000 B RP osiągający wysoką wydajność pracy, przy zastosowaniu technologii o zredukowanym wysokim ciśnieniu. 

Obydwie wersje spełniają najwyższe wymagania stawiane efektom lakierowania i wyraźnie tj. o 65 % przewyższają stopień nanoszenia materiału wymagany normą VOC.

Gwarancja Premium (1+2=3) do uzyskania po zarejestrowaniu się pod linkiem: GWARANCJA PREMIUM

SATA1
0 Przedmiot

Pliki do pobrania

Zobacz także

Komentarze (0)