Przelewy24
  • -51,00 zł
Polerka elektryczna do samochodu RUPES BIGFOOT LHR 15 ES

Polerka elektryczna do samochodu RUPES BIGFOOT LHR 15 ES

RUP7
1 666,00 zł
1 615,00 zł Zniżka 51,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Big Foot to profesjonalna polerka, która pozwala na uzyskanie doskonałych efektów podczas prac polerskich w krótszym czasie. Mniej czynności, krótszy czas pracy i lepsze efekty. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Polerka elektryczna RUPES BIGFOOT LHR 15 ES

Big Foot to profesjonalna polerka samochodowa, która pozwala na  uzyskanie doskonałych efektów podczas prac polerskich w krótszym czasie.

Mniej czynności, krótszy czas pracy i lepsze efekty. Są to cechy charakterystyczne dla nowej polerki RUPES.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji i nowej technologii, polerki orbitalne firmy RUPES są bardziej wydajne w porównaniu do tradycyjnych polerek rotacyjnych. W przeciwieństwie do polerek rotacyjnych, maszyny polerskie orbitalne nie pozostawiają hologramów,czyli mikro uszkodzeń powstałych na skutek agresywnego ruchu rotacyjnego. Ruch orbitalny umożliwia zatem uzyskanie doskonałych wyników pracy w prosty i bezpieczny sposób.

Polerowanie zawsze uważane było za czynność, która wymaga dużego doświadczenia i sporych umiejętności. Niedoświadczenie może faktycznie doprowadzić do uszkodzenia powierzchni i szczególnie na ostrych krawędziach i narożnikach. RUPES wyeliminowała te zagrożenia wraz z wprowadzeniem na rynek nowej maszyny polerskiej Big Foot, która umożliwia również mniej doświadczonym operatorom osiągnięciem profesjonalnych rezultatów. Celem każdego detalisty jest zawsze osiągnięcie połysku i głębi koloru.

RUPES projektując swoje polerki, przyjął te wymogi jako priorytet w celu umożliwienia osiągnięcia unikalnych i niezwykłych rezultatów. Maksymalną kontrola polerki, oraz łatwość jej użycia, umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości wyników przy mniejszym wysiłku operatora. Powierzchniowa temperatura musi być utrzymywana w granicach określonych limitów bezpieczeństwa.

Orbitalny ruch i parametry techniczne nowych polerek RUPES-a pozwalają utrzymać powierzchowne temperatury w akceptowalnym limicie eliminującym ryzyko "spalenia" zewnętrznej warstwy lakieru.

Nowe RUPES Big Foot pozwala wykorzystać całą powierzchnię gąbki. Przy użyciu tradycyjnych polerek, konieczne jest utrzymanie kontu nachylenia w stosunku do powierzchni roboczej, ze względu na wysokie temperatury, które tworzą się na polerowanej powierzchni, przez co zmniejsza to powierzchnię użytkową gąbki do 40%.

Dane techniczne:

  • Regulacja prędkości
  • Waga: 2.6 kg
  • Obroty: 2000 - 5000 RPM
  • Moc: 500 W
  • Skok: 15 mm
  • Tarcza robocza: 125mm
  • Gwint mocujący: M8 (F)

Sposób użycia

Więcej informacji do znalezienia na stronie producenta RUPES

RUP7
1 Przedmiot
Komentarze (0)