Przelewy24
Lakier bezbarwny MOTIP - spray 200 ml

Lakier bezbarwny MOTIP - spray 200 ml

691
18,90 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Bezbarwny MOTIP op. - 200ml Spray Lakier bezbarwny służy do zabezpieczenia warstwy lakieru z kolorem oraz nadanie połysku powierzchni lakierowanej. Lakier bezbarwny w aerozolu jest prosty w aplikacji pozwala na dokonywanie szybkich napraw reno...

Lakier Bezbarwny MOTIP

op. - 200ml  SprayLakier bezbarwny służy do  zabezpieczenia warstwy lakieru z kolorem oraz nadanie połysku powierzchni lakierowanej.  Lakier bezbarwny w aerozolu jest prosty w aplikacji pozwala na dokonywanie szybkich napraw renowacyjnych. Produkty lakiernicze w aerozolu firmy Motip należą do najwyższych jakościowo oraz wydajnościowo artykułów tego typu.

Lakier bezbarwny w sprayu nadaje się jednak tylko do  użytku miejscowego, ponieważ nie jest on dostatecznie utwardzony. Spray doskonale nadaje się do tzw. drobnych zaprawek. Produkty w sprayu cechują się szybkim wysychaniem, ale też bardzo słabą wydajnością, ponieważ muszą być bardzo rozrzedzane, aby przechodzić przez dyszkę aerozolu. Mały spray starcza na niewielkie zaprawki punktowe. Należy pamiętać aby natrysku dokonywać w odpowiedniej temperaturze  oraz w miejscu, w którym nie występuje zbyt duże nawilgotnienie. Należy również pamiętać o przestrzeganiu zasad obowiązujących przy lakierowaniu sprayem. WAŻNE INFORMACJE:

  • OPTYMALNA TEMP. AEROZOLU OK. 20 C   
  • AEROZOL NALEŻY ZAMIESZAĆ RĘCZNIE PRZEZ WSTRZĄSANIE 
  • DODATKOWYCH INFORMACJI O LAKIEROWANIU  SPRAY'em MOŻESZ NABYĆ CZYTAJĄC  NASZ PORADNIK

691
30 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)