Przelewy24
Lakier bezbarwny NOVOL ULTRA - kpl. (1+0,5) L

Lakier bezbarwny NOVOL ULTRA - kpl. (1+0,5) L

139
72,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Lakier Akrylowy - Clearcoat ULTRA - NOVOL kpl. - 1+0,5L 

Lakier Akrylowy -  Clearcoat      
ULTRA    NOVOL 
kpl. - 1L

OZNACZENIE NOVOL : 99214
NOWOŚĆ
Cena zawiera cenę utwardzacza
Cena nie zawiera ceny rozcieńczalnika


Innowacyjny lakier bezbarwny z zupełnie nowej  linii produktów NOVOL - ULTRA przeznaczonej do bardzo szybkich napraw lakierniczych.  Lakier ma zwiększoną odporność na zarysowanie  i należy do grupy lakierów SR Scratch Resistant. Jest to bardzo specjalistyczny bezbarwny lakier akrylowy charakteryzujący  się niezwykle krótkim czasem wysychania. Lakier ten zalecany jest do szybkich napraw - lakierowanie 2-3 elementów. Twardość użytkową osiąga już po 20 min. w 60°C.  Lakier ten nadaje się do wszystkich lakierów bazowych także do wodnych.

Lakier NOVOL Clearcoat Ultra jest odporny na działanie  UV i warunki atmosferyczne.


ZASTOSOWANIE

Klar nakładamy na podsuszone bazy w 2 - 3 pojedynczych warstwach. Przerwy  między kolejnymi warstwami powinny wynosić między 3-5 min. Już po 5 minutach można utwardzać w wysokiej temperaturze.  Do natrysku używamy standardowego pistoletu z dyszą 1.3 lub 1.4.

Proporcje :          Lakier bezbarwny łączy się z utwardzaczem w proporcji 2:1, ponieważ  jest to lakier o bardzo specjalistycznym przeznaczeniu należy stosować do niego jedynie utwardzacz NOVOL ULTRA.  
Lakier powinien być rozcieńczany rozcieńczalnikiem akrylowym - wskazany byłby NOVOL ULTRA - kategorycznie nie wolno używać innych rozcieńczalników nie dedykowanych do lakierów akrylowych czyli np. NITRA . Rozcieńczalnik powinien być stosowany w ilości 10-20 % w stosunku do lakieru.

Nowe rozwiązanie firmy NOVOL  - doskonale nadaje się do profesjonalnych warsztatów lakierniczych  -  pozwala na przyśpieszanie pracy bez komplikacji w trakcie aplikacji.


139
1225 Przedmioty

Pliki do pobrania

NOVOL Clearcoat KT - Pliki do pobrania (66.69KB)
Komentarze (0)