Przelewy24
Folia samochodowa 3M czarna na słupki F506 - 80 mm

Folia samochodowa 3M czarna na słupki F506 - 80 mm

246
18,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

Folia zabezpieczająca na słupki czarna 3M szer. - 80mm 1 metr OZNACZENIE 3M: F506 3M Taśma zabezpieczająca Scotch F 506 przeznaczona głównie na słupk i . Nadaje się do stosowania zarówno na elementach zewnętrznych i wewnętrznych samochodu. Jest niezw...

Folia zabezpieczająca na słupki czarna 3M

szer. -  80mm

1 metrOZNACZENIE 3M: F506 3M Taśma zabezpieczająca Scotch F506 przeznaczona głównie na słupki. Nadaje się do stosowania zarówno na elementach zewnętrznych i wewnętrznych samochodu. Jest niezwykle odporny na zarysowania i bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Materiał, z którego stworzono film jest trwały i odporny na wilgoć. Stosuje się go we wszystkich tych miejscach samochodu, w których lakier jest podatny na uszkodzenia wnikające z zarysowań i otarć.Dodatkowo folia zwiększa standard samochodu, ponieważ podnosi efekty estetyczne i nadaje progom i inny zabezpieczanym elementom ekskluzywny wygląd. Jest to także doskonała forma uchronienie przed rdzewieniem.

Taśma jest prosta w aplikacji i nie wymaga specjalistycznych narzędzi czy urządzeń. Właściwa temperatura do nakładania to ok. 20 C'. Taśma jest podatna na kształtowanie i dobrze się rozkłada.

ZASTOSOWANIE:

  • odpowiednio przygotować element, na który naklejana będzie taśma  (odpowiednio oczyścić po czym odtłuścić najlepiej zmywaczem silikonowym)
  • dopasować odpowiedni kawałek taśmy do elementu
  • odkleić papier zabezpieczający warstwę z klejem 
  • przykleić - dociskając równomiernie całą powierzchnię
  • jeśli to możliwe przygrzać element suszarkąKOLOR : Czarny

Szerokość : 80mm

246
15 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)