Przelewy24
  • Obecnie brak na stanie
Folia samochodowa 3M 1080 czarny połysk G12

Folia samochodowa 3M 1080 czarny połysk G12

248
148,01 zł
Brutto

3M ScotchPrint 1080p 3M ScotchPrint 1080p to rewolucyjna folia wykorzystywana do indywidualnej personalizacji pojazdów. Seria ta została stworzona z myślą o motoryzacji. Dzięki jej właściwościom folia idealnie nadaje się do aplikacji na różnego kszta...

Obecnie brak na stanie

3M ScotchPrint 1080p 3M ScotchPrint 1080p to rewolucyjna folia wykorzystywana do indywidualnej personalizacji pojazdów.

 Seria ta została stworzona z myślą o motoryzacji. Dzięki jej właściwościom folia idealnie nadaje się do aplikacji na różnego kształtu elementy obecne na pojeździe. 

Opatentowany przez 3M klej cechuje się bardzo dobrymi właściwościami klejącymi będąc jednocześnie całkowicie usuwalnym (nie pozostawiającym śladów) Folia występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i stopnii połysku. 

Występują folie połysk, mat, metalizowane, metalizowane mat oraz strukturalne takie jak carbon czy szczotkowane aluminium. Opis:

Wysokiej jakości folia do tuningu aut. Dwuwarstwowa, elastyczna, odporna na warunki atmosferyczne, rozciąganie i uszkodzenia

Typ folii:

PCW, podwójnie wylewana

Klej:

Akrylowy, permanentny, typu ControltacTM ComplyTM

Gwarancja:

do 3 lat

Temperatura aplikacji:

> +16° C

Temperatura stosowania:

od -60° C do +107° C

Zalecany laminat:

Nie jest wymagany

Przeznaczenie:

Tunning aut, całkowite oklejanie pojazdów (zmiana koloru pojazdu). Możliwość oklejania zagiętych powierzchni.Cena dotyczy 1mb folii ! (152cm x 100cm )

248
Komentarze (0)