Przelewy24
BITEX - środek do ochrony podwozi - CHEMA - 3 L

BITEX - środek do ochrony podwozi - CHEMA - 3 L

720
49,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24 godziny!

BITEX środek do ochrony podwozi samochodów op. - 3L Dostępne również opakowanie kliknij aby przejść Środek do konserwacji podwozia BITEX op. - 1 L Bitex jest jednym z najpopularniejszych środków konserwujących nakładanych pędzlem przeznaczonym do pro...

BITEX środek do ochrony podwozi samochodów 

op. - 1LBitex jest jednym z najpopularniejszych środków konserwujących nakładanych pędzlem  przeznaczonym do  profesjonalnego chronienia podwozi samochodów przed  powstawaniem korozji i wpływem erozyjnym  mechanicznych czynników. Środek doskonale nadaje się do zabezpieczania powłok metalowych.

BITEX - pozwala na utworzenie trwałego zabezpieczenia   lakierowanych elementów podwozia, spodu samochodu i błotników od strony koła. Powłoka, która jest nałożona jest jednocześnie bardzo trwała i elastyczna. Zapewnia zatem doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak uderzenia piasku i kamieni oraz negatywnym oddziaływaniem soli.  

Najlepiej nakładać środek pistoletem lakierniczym do gęstych mas, można go rozcieńczyć benzyną do lakierów w ilości 5-10%.  Wydajność średnia wynosi 3-6L na jeden samochód.UWAGI DODATKOWE:

- Konserwacja nie jest przeznaczona na  silniki, do skrzyni biegów, wału napędowego,  oraz układu wydechowego.

- Użytkowanie samochodu zakonserwowanego BITEX'em jest możliwa po upłynięciu 24h od nałożenia.

720
44 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)