Przelewy24
Szpachlówka lekka NOVOL ECONOMY - 1 L

Szpachlówka lekka NOVOL ECONOMY - 1 L

168
21,80 zł
Brutto

Szpachlówka lekka - Economy Light Putty - NOVOL op. - 1L Cena zawiera utwardzacz Szpachlówka jest ekonomicznym odpowiednikiem lekkiej szpachlówki LIGHT NOVOL z linii produktów Professional o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Szpachlówka jest ta...

Obecnie brak na stanie

Szpachlówka lekka  - Economy Light Putty - NOVOL 

op. - 1L

(Cena zawiera utwardzacz)Szpachlówka  jest ekonomicznym odpowiednikiem lekkiej szpachlówki  LIGHT NOVOL z linii produktów Professional o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Szpachlówka jest  tańsza, ale również i nieco gorsza do obrabiania, aplikacji oraz ma niższą  przyczepność w porównaniu ze szpachlówką LIGHT  Professional NOVOL.Podłoża odpowiednie do szpachlowania:

  • laminaty poliestrowe
  • aluminium i stal
  • stare warstwy lakieru
  • podkłady 2K akryloweSzpachlówek nie wolno nakładać na podkłady kwasowe reaktywne oraz wyroby 1K.Szpachlówka utwardzana jest  utwardzaczem do tego przeznaczonym . Należy go używać w  proporcjach na 100 g szpachlówki 2-3g utwardzacza - przekraczanie  proporcji nie jest wskazane. Wymieszać składniki aż do uzyskania jednolitego koloru. Szpachlówkę należy nakładać na odpowiednio wcześniej przygotowaną powierzchnię - oczyszczoną, przeszlifowaną,odtłuszczoną.

168

Pliki do pobrania

Szpachlówka ECONOMY KC - Pliki do pobrania (94.25k)
Szpachlówka ECONOMY KT - Pliki do pobrania (35.07k)

Zobacz także

chat Komentarze (0)