Kategorie produktów

Środek DINITROL ML (11071) do ochrony profili zamkniętych przed korozją - spray 500 ml

429
30,50 zł
Brutto

ML - środek do ochrony przed korozją - spray - DINITROL op. - 500 ml Jest to wysoce przenikający płyn, wypierający wodę, służący do ochrony przed korozją. Pozostawia tłustą powłokę, która skutecznie opóźnia rozwój korozji. Doskonałe zabezpieczenie dl...

ML - środek do ochrony przed korozją - spray -  DINITROL

op. - 500 ml Jest to wysoce przenikający płyn, wypierający wodę, służący do ochrony przed korozją. Pozostawia tłustą powłokę, która skutecznie opóźnia rozwój korozji. Doskonałe zabezpieczenie dla używanych pojazdów. Gęstość 860 kg/m3, zawartość masy stałej 46%, grubość filmu 10 mikronów, temperatura przylegania- 400C. Dinitrol ML jest środkiem antykorozyjnym ze wspaniałymi właściwościami penetrującymi. Po odparowaniu rozpuszczalnika, produkt pozostawia bezowy i elastyczny film ochronny.Zastosowanie:

Dinitrol ML jest przeznaczony do aplikacji w profilach zamkniętych, takie jak drzwi, progi połączenia i szczeliny. Produkt może zostać zastosowany do ochrony przed rdzą samochodów używanych,ciężarówek,autobusów i innych środków transportu.Sposób użycia:

Dinitrol ML możemy stosować za pomocą pistoletu ręcznego lub półautomatycznego, a także za pomocą pompy hydrodynamicznej w systemie airmix i airless.

429
390 Przedmioty

Pliki do pobrania

DINITROL ML karta techniczna - Pliki do pobrania (116.66k)

Zobacz także