Przelewy24
  • Obecnie brak na stanie
Mleczko polerskie do usuwania hologramów Ultrafina SE - 250ml

Mleczko polerskie do usuwania hologramów Ultrafina SE - 250ml [3M 50383s] (

2815
67,90 zł
Brutto

Mleczko Polerskie do Usuwania Hologramów Ultrafina SE - 3M Perfect-it III op. - 1kg tzw "granatowy korek"

Obecnie brak na stanie

Mleczko polerskie do usuwania hologramów Ultrafina SE Perfect-it III - 250ml

tzw "granatowy korek"

OZNACZENIE 3M:  50383s

Mleczko Polerskie Ultrafina SE 50383 jest ostatnim z serii mleczek polerskich 3M. Jest to mleczko o wręcz śladowych właściwościach ściernych. Nie może być ono stosowane zatem jako pojedynczy środek usuwający rysy. Jest to produkt wykańczający, bardzo specjalistyczny -  jego struktura oraz gąbka 50388 do niego dedykowana (bardzo miękka) sprawia że doskonale nadaje się do usuwania kolistych śladów po polerce - czyli tzw. efektów hologramu.  Nadaje się do stosowania maszynowego, a na niewielkich powierzchniach również  do ręcznego z mikrofibrą 50486.   Jest niezbędne do uzyskania wysokiego poziomu połysku nie zakłóconego śladami po polerce. 

Wysokiej klasy specjaliści - profesjonalni detailerzy używają mleczka współpracując z wysokiej klasy narzędziami imitującymi naświetlenie słoneczne jak 3M Sun Gun. 

Szczególnie ważne jest zastosowanie mleczka  wykończeniowego przy polerowaniu czarnych kolorów - gdzie wszystkie niedoskonałości są niezwykle widoczne.

Zaletą mleczka jest bardzo duża wydajność oraz niewielki rozpył materiału, a co za tym idzie brak pracy przy oczyszczaniu.

2815
Komentarze (0)