Kategorie produktów

Lakiery samochodowe - dobieranie kolorów

Mieszalnia lakierów


Oferujemy profesjonalną usługę doboru lakieru do koloru Państwa samochodu.

Proponujemy tylko sprawdzone lakiery firm:

  • AXALTA (dawniej DuPont)
  • STANDOX
  • HAYAKładziemy nacisk na dostarczenie Państwu markowego produktu, odpowiednio dopasowanego do odcienia koloru Państwa pojazdu.

Posiadamy receptury na wszystkie kolory wychodzące dla poszczególnych marek w danych rocznikach.

Nie sprzedajemy na odległość lakierów przeznaczonych do lakierowania wybranych elementów samochodu - sprzedajemy je wyłącznie w sklepie stacjonarnym, po uprzednim bezpośrednim porównaniu odcieni na pojeździe i na próbniku.

Powyższe zastrzeżenia nie dotyczą lakierowania całościowego lub zmiany koloru.

Sam numer koloru nie wystarcza do dobrania odpowiedniej receptury. U wszystkich renomowanych producentów samochodów występują odcienie, charakterystyczne dla danej serii - dlatego niezbędne jest porównanie próbek koloru z elementem samochodu.

Jako specjaliści wiemy, że najdokładniejszym narzędziem przy dobieraniu kolorów jest ludzkie oko, dlatego tak często reklamowany komputerowy dobór koloru ma jedynie charakter pomocniczy.

Dodatkowo udostępniamy linię korzystnych jakościowo i cenowo lakierów akrylowych. Jest to doskonała oferta dla lakierujących większe powierzchnie np. samochody ciężarowe, pojazdy specjalistyczne, ciągniki czy maszyny.

Dostępne są receptury na wszystkie samochody osobowe, kolory z palety RAL oraz wiele receptur odpowiadających kolorom dla popularnych modeli samochodów transportowych np. biały kolor do Mercedesa - kod koloru 147.

Zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez telefon: 12 644 08 52, e-mail: sklep@klakiernik.pl